خواص و متن دعای «جوشن کبیر» با ترجمه فارسی

دعای جوش کبیر, دعایی با ۱۰۰ فراز که برای شب های قدر و به مناسبت مراسم احیای سه شب قدر نوزدهم و ۲۱ و ۲۳ ماه رمضان خوانده میشود که دعای بسیار توصیه شده با خواص و فضائل بی شمار است که آخر فرازها با الغوث خلصنا من النار تمام می شود. به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر ماه رمضان امسال ما نیز در “بخش مذهبی مجله حرف تازه” متن عربی دعای جوشن کبیر با جملات خوانا و درشت و با کیفیت با ترجمه فارسی و دانلود “متن کامل دعای جوشن کبیر” و خواص و فضائل و سندیت و اینکه این دعا مختص چه کسی می باشد را بیان کردیم . با ما همراه باشید.

خواص و متن دعای جوشن کبیر با ترجمه فارسی + دانلود متن دعای جوشن کبیر

خواص و فضائل جوشن کبیر

دعای جوشن کبیر از دعاهای رایجی است که شیعیان ایران در شب‌های قدر به صورت گروهی و فردی می‌خوانند.

بنا بر روایت، هر کس دعای جوشن کبیر را هنگام خروج از خانه‌ بخواند، خدا او را حفظ می‌کند و ثواب بسیار به او می‌دهد و هرکس آن را بر کفنش بنویسد از عذاب قبر مصون می‌ماند و هرکس آن را اول ماه رمضان بخواند، خدا به او درک فضیلت شب قدر را روزی می‌دهد و هر کس آن را سه‌بار در این ماه بخواند، در طول زندگی‌اش در امان خدا قرار می‌گیرد

مجله خبری 24 خبر دعای ,جوشن ,کبیر ,قدر ,خواص ,شب ,جوشن کبیر ,دعای جوشن ,خواص و ,ترجمه فارسی ,آن را ,دعای جوشن کبیر»منبع

بلای کرونا تا چه زمانی طول می کشد؟

حجت الاسلام شریفی مدیر مركز طب المعصومین درگذشت + فیلم و عکس

خوشگذرانی جنجالی و منشوری محمدرضا گلزار در دبی + تصاویر بدون سانسور

دانلود سریال من عاشق تو هستم قسمت 1 تا آخر

دانلود سریال (Kuzgun) کلاغ سیاه با دوبله فارسی

آهنگ مسعود صادقلو لج + متن اهنگ

آهنگ صادق حلاج اگه میشه نرو + متن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

iqsasy تخفیف آپشن خودرو | گندم کار وبسایت پویا موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر Samantha5m3k8 Tapak اجناس فوق العاده تخفیف مجازی سازی و رایانش ابری ایکس ویژن