واریز یارانه ۴۰۰ هزار تومان بخاطر کرونا صحت دارد؟ + جزئیات

نماینده تبریز در جلسه مجلس عنوان کرده که من پیشنهاد دادم که به ۷۷ میلیون یارانه ۴۰۰ هزار تومان بدهیم و تا پنجم فروردین کشور را تعطیل و شهرها را قرنطینه کنیم.

واریز یارانه 400 هزار تومان بخاطر کرونا صحت دارد؟ + جزئیات

ماجرای پرداخت یارانه ۴۰۰ هزار تومان بخاطر کرونا

به گزارش حرف تازه از اعتماد آنلاین : شهاب‌الدین بی‌مقدار، نماینده تبریز و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با اشاره به جلسه فوق‌العاده کمیسیون بهداشت در صحن علنی مجلس با حضور رئیس مجلس و وزیر بهداشت گفت: اکثر نماینده‌ها در این جلسه تاکید می‌کردند که شهرهای آلوده باید قرنطینه شود. همچنین مسافرت‌ها قدغن شود. من پیشنهاد دادم که به ۷۷ میلیون یارانه‌ بگیر ۴۰۰ هزار تومان بدهیم و تا پنجم فروردین کشور را تعطیل و شهرها را قرنطینه کنیم.

مجله خبری 24 خبر تومان ,هزار ,۴۰۰ ,یارانه ,مجلس ,قرنطینه ,هزار تومان ,۴۰۰ هزار ,یارانه ۴۰۰ ,بدهیم و ,و تا ,هزار تومان بدهیم ,تومان بخاطر کرونا ,هزار تومان بخاطرمنبع

بلای کرونا تا چه زمانی طول می کشد؟

حجت الاسلام شریفی مدیر مركز طب المعصومین درگذشت + فیلم و عکس

خوشگذرانی جنجالی و منشوری محمدرضا گلزار در دبی + تصاویر بدون سانسور

دانلود سریال من عاشق تو هستم قسمت 1 تا آخر

دانلود سریال (Kuzgun) کلاغ سیاه با دوبله فارسی

آهنگ مسعود صادقلو لج + متن اهنگ

آهنگ صادق حلاج اگه میشه نرو + متن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید آنلاین پوستر دیواری سانیا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه خرید اینترنتی تخفیفان معماری و طراحی دکوراسیون داخلی تلگرافر معرفی کالا فروشگاهی آهنگ سایت جدیدترین مطالب آموزشی و جذاب خرید و فروش خرما به صورت مستقیم